האתגר ההוני מול האתגר התזרימי – התנגדויות מכירה

האתגר ההוני מול האתגר התזרימי – התנגדויות מכירה

האתגר ההוני מול האתגר התזרימי – התנגדויות מכירה

כשאתם עומדים מול לקוח וחשים שהוא באמת מעוניין במוצר שלכם, אולם משהו עוצר אותו מ"לסגור עסקה" – מה הוא הכוח המונע מהלקוח לרכוש מכם מוצר או שירות?

התשובה, ב – 95% מן המקרים, תהיה בעייה תזרימית. במיוחד במוצרים או שירותים שעלותם גבוהה..
אתגר תזרימי הוא או מצב שבו הלקוח מבוהל להוציא סכום גדול בבת אחת, או במס' תשלומים מועט
וגם יכול להיות שבאמת אין לו מסגרת אשראי מספיקה..
חוסר בתוכניות מימון איכותיות, מפריעה לסגירת עיסקאות.

אנחנו, ב"פיננסייר", לקחנו על עצמנו להציע פתרון מימון מושלם – ליסינג למוצרים ושירותים, המאפשר מחד ללקוח לרכוש מוצרים בעלות גבוהה ובתשלומים חודשיים נמוכים; ומאידך מאפשר לבעל העסק לקבל את מלוא סכום הרכישה בתוך 48 שעות ולמזער את הסיכון לחדלות פירעון.

פיננסייר מציעה תוכניות מימון מגוונות, בהתאמה אישית, בתחומי פעילות רבים ושונים. שיתוף הפעולה העסקי עם פיננסייר מרחיב את תוכניות המימון המוצעות לכל לקוח, ומאפשר ללקוח את האפשרות לרכוש מוצרים ושירותים נדרשים – בעלות חודשית נמוכה.

הוני מול תזרימי – בצד הלקוח ובצד העסק

הלקוח הבא שלכם, הוא לקוח שיתקשה לשלם את מלוא מחיר השירות שלכם בתשלום אחד.
בישראל, מעל 70% מהעסקאות בסכומים של מעל 200 ₪ מבוצעות בתשלומים – ובעסקאות בסכום של מעל 1,000 ₪, שיעורי הפריסה לתשלומים עולים.

כך, עובר הלקוח המשלם מעיסקה הונית – בה הוא מתבקש לספק את סך התשלום עבור הרכישה באופן מיידי, לעיסקה תזרימית – המאפשרת חלוקה נוחה של התשלומים בגין העיסקה.

בתי עסק המספקים מוצרים ושירותים במחירים גבוהים, מתמודדים עם הצורך לספק אפשרויות תזרימיות עבור סגירת עיסקאות – אולם, תוכניות המימון הקיימות בשוק חושפות את הארגון לחדלות פירעון, מקשות על מימון פעילות הארגון עם קבלת התשלום באופן חלקי בהתאם לפריסת התשלומים של הלקוח, ובצד הלקוח – פוגעות באובליגו שלו לאורך זמן, כלומר, מקטינות את יכולתו לבצע רכישות באשראי לאורך תקופת התשלומים.

גם כאן, פיננסייר מציעה פתרון מושלם לתוכניות מימון שיסייעו בסגירת עיסקאות קצרה ומוצלחת – מסגרת מימון חוץ בנקאית (שאינה משפיעה על האובליגו של הלקוח או פוגעת ביכולתו להמשיך ולהשתמש באשראי), בתנאים נוחים במיוחד, ובתשלום מיידי (עד 48 שעות) של מלוא הסכום לבית העסק.

הפחתת התנגדויות מכירה – סגירת יותר עיסקאות

בתי עסק המציעים מוצרים ושירותים במחירים גבוהים, נדרשים לספק ללקוחות פוטנציאליים שיטת תשלומים נוחה – חשיבה על פתרון לשיטת התשלום לא פחות חשובה מתמחור של המוצר או השירות.
בעולם מכירת הרכב גילו זאת מזמן, ובתי עסק המציעים אפשרויות מימון נוחות זוכים בנתח העיקרי של העסקאות. כעת, עם תוכניות המימון מבית פיננסייר – גם עסקים בתחומים נוספים מוזמנים להגדיל את שיעור סגירת העסקאות שלהם, ולהציע ללקוחותיהם מימון חוץ בנקאי נוח, שיאפשר פריסה מתאימה לתשלומים, וכל זאת – בהלוואה חוץ בנקאית.

פיננסייר עוסקת בהתאמת תוכניות מימון מתוך תחושת ייעוד, על מנת לאפשר לכל דורש מתאים, מכל אזור בארץ ומכל רקע – לממן הוצאות חשובות לעתידו, כמו למשל הוצאות על לימודים ושינוי קריירה.

נשמח להציע לכם תוכניות מימון בהתאמה למוצרים וללקוחות הפוטנציאליים שלכם!

צרו קשר עם הצוות המקצועי של פיננסייר בטופס המצ"ב – ונשמח להציע גם לכם תוכניות מימון שיסייעו בסגירת עיסקאות עם לקוחות מרוצים – עוד השבוע!

ותזכרו ……
ללקוח אין בעיה של כסף…. יש בעיה במימון